Beställ online för snabbare leverans.
Beställ online

Kontakta oss

För oss är alla våra medarbetare oerhört betydelsefulla och det viktigaste vi har. Dialogen och samspelet mellan alla medarbetare är grunden till att vi levererar de bästa produkterna till alla våra kunder.

GOTLANDSPECIALISTEN AB
Lundbygatan 4
621 41 VISBY

Tel:
0498-219090
E-post: info@gotlandspecialisten.se

ÖPPETTIDER
Måndag – Fredag kl 07.00 – 16.00
Lördag (gäller vecka 26-32) kl 07.00 – 09.00

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Karl Törngren,
VD

karl@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219096
Mobil: 0701-827727

Conny Liljegren,
Försäljningchef

conny@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219095
Mobil: 0708-207918

Marianne Stuxberg,
Projekt/ekonomi

marianne@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219092
Mobil: 0705-943172

Marita Malmborg,
Försäljning

marita@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219091

Sandra Håkansson,
Restaurangansvarig

sandra@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219095
Mobil: 0703-152954

Adam Dahlberg,
Inköp & försäljning

adam@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-219097

Jonatan Stuxberg ,
Inköp & försäljning

jonatan@gotlandspecialisten.se
Tel: 0498-653600